– Tak – Pomagam! Podziękowanie

Przekaż

potrzebującym
Zobacz więcej

Caritas Polska we współpracy z Caritas Diecezjalnymi zebrały 300 ton żywności w 24. edycji akcji Tak – Pomagam! żywnościowe. Zbiórka była możliwa dzięki zaangażowaniu 25 tysięcy wolontariuszy w 40 diecezjach w całym kraju. Nowością w tegorocznej akcji była możliwość zrobienia darowizny za pomocą BLIKA. Pod numer 668 07 00 00 cały czas można robić przelewy z tytułem TAKPOMAGAM Środki przekazane w ten sposób przeznaczone są na gorące obiady dostarczane seniorom w trudnej sytuacji materialnej lub mających trudności z samodzielnym przygotowaniem posiłku.

– Ogromnie dziękujemy wszystkim Darczyńcom wpierającym akcję TAK. POMAGAM!  Za pomoc zaplanowaną i spontaniczną, za Wasze serca i życzliwość! W grudniu odbędzie się jubileuszowa, 25 akcja. Zapraszamy do udziału wszystkich, którym sytuacja osób ubogich, bezdomnych i starszych nie jest obojętna .

Do tej pory, we wszystkich edycjach zbiórki Tak. Pomagam! Caritas zebrała ponad 8200 ton żywności.

 Serdeczne Bóg zapłać  składamy wszystkim  osobom, które wsparły akcję , sklepom biorącym udział w zbiórek  oraz naszym wspaniałym wolontariuszom  na których zawsze możemy liczyć.

Wróć do góry